آموزش افزایش اعضای کانال تلگرام

    Sorry, no posts matched your criteria.

آموزش افزایش اعضای کانال تلگرام

۲۴ دی ۱۳۹۴
1,527 views
بدون نظر

مشخصات

نام فایل

آموزش افزایش اعضای کانال تلگرام

حجم فایل

فرمت فایل

لینک کوتاه

http://gemhyper.ir/?p=311

تعداد فروش

0

قیمت

5000 تومان

لینک خرید / دانلود

5000 تومان – خرید

آموزش افزایش اعضای کانال تلگرام آموزش افزایش اعضای کانال تلگرام آموزش افزایش اعضای کانال تلگرام aactjbcm1

تبلیغات داخل کانال های تلگرامی، همانوطر که نیاز به توضیح ندارد و می دانید بسیار گران می باشد اما بازار خوبی را دارد. تبلیغات تلگرامی در این روز ها حتی برندها را هم اسیر خود کرده است. شما هم با ایجاد کانا با ریزش زیادی مواجه شدید؟ در ادامه جزئیات این پکیج را بخوانید.

توجه: در کانال های تلگرامی به هیچ وجه برای افزایش اعضای کانالتان تبلیغ نکنید چرا که از هر ۲۰۰ هزار نفر تنها ۱۵۰۰ نفر به کانال شما خواهند پیوست! تجربه نشان میدهد که بدترین راه جذب اعضاء تبلیغات داخل کانال های تلگرامی با هزینه بالاست که طعم یک شکسیت تلخ را برای ادمین های کانال بدنبال دارد. فرقی ندارد که چه تبلیغی باشد این راه جز شکست مقصد دیگری ندراد! پس چاره چیست؟ ما به شما ترفند و روش هایی هوشمندانه که تابحال استفاده نشده است را نشان میدهیم.  در این آموزش تصویری فقط سعی شده است که نحو افزایش اعضاء و جلوگیری از ریزش اعضاء را توضیح دهیم. در این آموزش کامل، به چند زیر شاخه پرداختیم، ترفندهایی ناب برای افزایش سرعت اعضای کانال برای کسانی که سایت و وبلاگ دارند و برای کسانی که هیچ صفحه ای داخل اینترنت ندارند!

توجه: باور بفرمائید با این پکیج کم قیمت می توانید هزینه بیشتر از ۱ ملیون تبلیغات را داخل کانال های تلگرامی صرفه جویی کنید، نیازی به تبلیغات ۱۸۰ هزارتومانی داخل کانال های متعدد نیست، فقط این پکیج را خریداری کنید و دنبال کنید.

برچسب ها

دیدن مطالب مشابه زیر به شما پیشنهاد میشود

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم، سوالی دارید؟ بپرسید

آدرس ایمیل

info@gemhyper.ir

تلفن تماس

+14692038608